S: Wygrana!!!!

• autor: referee666c, 2011-01-30 13:26

Wyniki 9 kolejki:

SND Hawks - FC PoKielichu 0 - 1  Kluczevia Sta - Orange Way 3 - 0  Hellix - MKS Sparta Leśm 1 - 2 mikimysz - chrzanovia 5 - 0

W najciekawszym meczu wicelider Hellix uległ liderowi MKS Sparcie Leśmierz 1-2(1-1). Goście mieli dzisiaj bardzo dużo szczęścia odnosząc zwycięstwo. Jako pierwsi bramkę strzelili gospodarze, autorem Jarosław Raszczuk . MKS Sparta Leśmierz wyrównała w 20 minucie. Szczęśliwym strzelcem nowy nabytek Szwajcar:Jeremy Gochenaur . Ten sam zawodnik parę minut póżniej musiał zejść z boiska z powodu kontuzji stopy. Po meczu okazało się, że to tylko tygodniowa kontuzja. Hellix również nie wyszedł bez szwanku z tego meczu, odnosząc aż dwie kontuzje. Zwycięską bramkę dla gości z Leśmierz zdobył Hallvard Mandalsześć minut przed końcem. Z wyniku bardzo niezadowolony był Prezes Hellixu ajax09. Wygrana nad groźniejszym przeciwnikiem w lidze, pozwoliło MKS Sparcie na odskoczenie na 6 punktów nad dzisiejszym rywalem.

Szczególne podziękowania za cenne i bardzo skuteczne rady przed tym należą się Prezesowi zespołu Jar-jarowcy jar-jarowi!!! Dziękujemy!!!:)